+420 602 388 819

Podlahy dřevěné, laminátové a vinylové

Nabízíme též i široký výběr vinylových, dřevěných a laminátových podlah do Vašeho interiéru.

Mužete si vybrat dřevěné podlahy Berthold, Timber Top, Hoco, laminátové podlahy Balterio nebo vinylové podlahy Floor Forever přímo v naší vzorkovně.

Dřevěné podlahy Berthold, TIMBER TOP, HOCO

Dřevěné podlahy jsou velmi oblíbeným prvkem využívaným v bytovém a interiérovém designu, přízeň si získaly především díky svým jedinečným vlastnostem, jako je dlouhá životnost, vysoká odolnost a nadčasový přírodní vzhled.

Dřevěné podlahy jsou dostupné v různých provedeních – třívrstvé a dvouvrstvé dřevěné podlahy a parkety. Podlahy ze dřeva jsou k dostání v široké paletě dřevin – tradiční evropské dřeviny (dub, buk, jasan, javor, třešeň, ořech a další) nebo exotické dřeviny (teak, kambala, merbau a jiné).

Laminátové podlahy Balterio

Plovoucí laminátové podlahy Balterio nabízejí široký výběr palety dekorů, typů a povrchových úprav. Laminátové podlahy napřiklad naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Dokonalá je struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku obvyklém na dřevěných podlahách.

Vinylové podlahy Floor Forever

Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Vinylové podlahy jsou obecně odolnější než laminátové podlahy (v případě odolnosti otěru), jednodušeji se pokládají a práce s nimi je snazší a čistější. Zároveň jsou vhodné do všech interiérů. Trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu.

Vinylové podlahy vynikají kvalitním zpracováním, širokou škálou dekorů s reálnou strukturou dřeva nebo kamene a velmi dobrou zátěžovou třídou.