+420 602 388 819

Kuchyně, kuchyňské linky na míru

Zakázková výroba kuchyňských linek Vás neomezuje ve tvarech, provedení ani rozměrech. Kuchyň navrhneme a vyrobíme podle Vašich požadavků, vyrábíme klasické kuchyňské linky v tradičním provedení, moderní designové kuchyně i stylové rustikální kuchyně, realizace může zahrnovat i dodávku vestavných spotřebičů. Samozřejmostí jsou kuchyňské dřezy a baterie, pracovní desky včetně kamenných, drátěný program i další kuchyňské doplňky.

Zakázkové kuchyně Vám zajistí dostatečný komfort pro stolování i pro posezení s přáteli. Vyznačují se jednoduchou linií, precizním zpracováním, vysoce kvalitními materiály, optimálním využitím prostoru, maximální přehlednost a funkčností.

Díky nepřeberné řadě kombinaci různých laminovaných nebo dýhovaných materiálů a odstínů barev provedení korpusů, a též v široké nabídce provedení kuchyňských dvířek – profilovaná dvířka z masivního dřeva, foliovaná a dýhovaná dvířka, lakovaná dvířka vč. moderního vysokého lesku, lze použít i sklo, skleněnou vitráž, lakované sklo nebo dřevěný výplet , bude každá kuchyně veselá i elegantní a vhodně osvěží Váš interiér.

Nabízíme individuální přístup ke každé zakázce, respektování specifických požadavků a optimální využití prostoru. Pokud chcete mít kuchyň přesně podle svých představ neváhejte nás kontaktovat.

 

Kuchyně včetně spotřebičů